Kauppakamarin jäsenenä saat monipuoliset koulutukset, klubit, ammattikirjat ja tietopalvelut jäsenetuhintaan. Lisäksi voit hyödyntää maksutta neuvontapalveluitamme sekä osallistua maksuttomiin verkostoitumistapahtumiin. Liity jäseneksi - Jäsenyys kannattaa!

 

600_200_Kysy_asiantuntijoiltamme.png

 

 

600_200_Soita_asiantuntijoiltamme.png

 

 

Lakimiehet ja asiantuntijat

 

Kirsi Parnila

 

 

lakimies
Kirsi Parnila
09 2286 0231
kirsi.parnila@chamber.fi
- työsuhde- ja henkilöstöasiat
- palkkakansiota tukeva neuvonta

 

 

Mika Lahtinen

 

 

lakimies
Mika Lahtinen
09 2286 0316
mika.lahtinen@chamber.fi
- sopimus, yhtiöoikeus- ja työsuhdeasiat
- EU-asiat ja yritysten kansainvälistyminen
 

 

Kati Mattinen

 

lakimies
Kati Mattinen
09 2286 0313
kati.mattinen@chamber.fi
- työsuhde- ja henkilöstöasiat
- palkkakansiota tukeva neuvonta
- escrow

  

Reetta Riihimaki

 

lakimies
Reetta Riihimäki
09 2286 0229
reetta.riihimaki@chamber.fi
- työsuhde- ja henkilöstöasiat
- yleinen sopimus- ja yritysjuridiikka
- escrow

 

Verotus, yhtiöoikeus, sopimusasiat

 

Jukka Koivumäki

 

veroasiantuntija
Jukka Koivumäki
09 2286 0303
jukka.koivumaki@chamber.fi
- yritysverotus
- yritysjärjestelyt
- yritysten sukupolvenvaihdokset

 

veroasiantuntija Mika Olli

 

veroasiantuntija
Mika Olli
09 2286 0363
mika.olli@chamber.fi
- yritysverotus
- yritysjärjestelyt
- yritysten sukupolvenvaihdokset

Marko Silen

 

 

johtaja
Marko Silen
09 2286 0233
marko.silen@chamber.fi
- sopimusasiat
- yhtiöoikeus

 

Kirjanpito ja taloushallinto

 

Teija Kerbs

 

 

kirjanpidon asiantuntija
Teija Kerbs
09 2286 0469
teija.kerbs@chamber.fi
- käytännön kirjanpito
- taloushallinto